Calendari - Lliga Les Corts

Calendari de competicions

Fins la J17 (15/12) Classificació per la Copa (32 primers). Emparellaments segons ordre lliga
J18 (22/12) Copa Primera ronda Anada
J19 (06/01) Copa Primera ronda Tornada
J20 (19/01) Champions Lligueta J1
J21 (26/01) Champions Lligueta J2
J22 (02/02) Copa Vuitens Anada
J23 (09/02) Copa Vuitens Tornada
J24 (16/02) Champions Lligueta J3
J25 (23/02) Champions Lligueta J4
J26 (01/03) Champions Lligueta J5
J27 (08/03) Champions Promoció segons vs. tercers a partit únic
J28 (15/03) Champions Repesca fase final a partit únic. Emparellaments quarts segons ordre lliga
J29 (22/03) Champions Quarts a partit únic
J30 (05/04) Copa Quarts Anada
J31 (12/04) Copa Quarts Tornada
J32 (22/04) intersetmanal Descans
J33 (26/04) Champions Semifinals a partit únic
J34 (03/05) Copa Semifinals Anada
J35 (10/05) Copa Semifinals Tornada
J36 (10/05) intersetmanal Descans
J37 (17/05) Champions Final a partit únic (2 canvis extres)
J38 (24/05) Copa Final a partit únic (2 canvis extres)

Calendari jornades Lligueta Champions

Jornada Grup Alberto1 Grup Alberto2 Grup Alex1 Grup Alex2 Grup Sergi1 Grup Sergi2
J1 (Lliga J20, 19/01) Joaquim-Oliver
J.Perez-Xixarel·los
JoseAntonio-Alberto
Dani-Oscar
J.Pacino-Sala
Lola-A.Esclusa
Balleste-Bernat
J.Gonzalez-MarcSala
Marc-Alex
Pepe-Nunez
J.Mach-O.Requena
NachoJanPau-A.Moya
J.Maria-S.Sanchez
Jose-Sergi
Pepeluis-Fran
A.Miralles-Mike
Marcos-Azake
J.Miralles-FlatEarth
J2 (Lliga J21, 26/01) Alberto-J.Perez
Oliver-JoseAntonio
Xixarel·los-Joaquim
A.Esclusa-J.Pacino
Oscar-Lola
Sala-Dani
Alex-J.Gonzalez
Bernat-Marc
MarcSala-Balleste
A.Moya-J.Mach
Nunez-NachoJanPau
O.Requena-Pepe
Fran-Jose
S.Sanchez-Pepeluis
Sergi-J.Maria
Azake-FlatEarth
Mike-Marcos
J.Miralles-A.Miralles
J3 (Lliga J24, 16/02) Joaquim-Alberto
J.Perez-JoseAntonio
Xixarel·los-Oliver
Dani-A.Esclusa
J.Pacino-Lola
Sala-Oscar
Balleste-Alex
J.Gonzalez-Marc
MarcSala-Bernat
Pepe-A.Moya
J.Mach-NachoJanPau
O.Requena-Nunez
J.Maria-Fran
Jose-Pepeluis
Sergi-S.Sanchez
A.Miralles-Azake
FlatEarth-Marcos
J.Miralles-Mike
J4 (Lliga J25, 23/02) Alberto-Xixarel·los
J.Perez-Oliver
JoseAntonio-Joaquim
A.Esclusa-Sala
J.Pacino-Oscar
Lola-Dani
Alex-MarcSala
J.Gonzalez-Bernat
Marc-Balleste
A.Moya-O.Requena
J.Mach-Nunez
NachoJanPau-Pepe
Fran-Sergi
Jose-S.Sanchez
Pepeluis-J.Maria
FlatEarth-Mike
Marcos-A.Miralles
J.Miralles-Azake
J5 (Lliga J26, 01/03) Joaquim-J.Perez
Oliver-Alberto
Xixarel·los-JoseAntonio
Dani-J.Pacino
Oscar-A.Esclusa
Sala-Lola
Balleste-J.Gonzalez
Bernat-Alex
MarcSala-Marc
Pepe-J.Mach
Nunez-A.Moya
O.Requena-NachoJanPau
J.Maria-Jose
S.Sanchez-Fran
Sergi-Pepeluis
A.Miralles-FlatEarth
Mike-Azake
J.Miralles-Marcos