Calendari - Lliga Les Corts

Calendari de competicions

Fins la J15 (23/12) Classificació per la Copa (32 primers). Emparellaments segons ordre lliga
J17 (03/01) Copa Primera ronda Anada
J18 (10/01) Copa Primera ronda Tornada
J19 (20/01) intersetmanalDescans
J20 (24/01) Champions Lligueta J1
J21 (31/01) Champions Lligueta J2
J22 (07/02) Copa Vuitens Anada
J23 (14/02) Copa Vuitens Tornada
J24 (21/02) Champions Lligueta J3
J25 (28/02) Champions Lligueta J4
J26 (07/03) Champions Lligueta J5
J27 (14/03) Champions Promoció segons vs. tercers a partit únic
J28 (21/03) Champions Repesca fase final a partit únic. Emparellaments quarts segons ordre lliga
J29 (04/04) Copa Quarts Anada
J30 (11/04) Copa Quarts Tornada
J31 (21/04) intersetmanalDescans
J32 (25/04) Champions Quarts a partit únic
J33 (28/04) intersetmanalChampions Semifinals a partit únic
J34 (02/05) Copa Semifinals Anada
J35 (09/05) Copa Semifinals Tornada
J36 (12/05) intersetmanalDescans
J37 (16/05) Champions Final a partit únic (2 canvis extres)
J38 (23/05) Copa Final a partit únic (2 canvis extres)

Calendari jornades Lligueta Champions

Jornada Grup Alberto1 Grup Alberto2 Grup Alex1 Grup Alex2 Grup Sergi1 Grup Sergi2
J1 (Lliga J20, 24/01) Joaquim-Enri
Mike-Xixarel·los
descans-Alberto
Dani-JoseAntonio
descans-Sala
Lola-Oliver
Balleste-Bernat
descans-MarcSala
Marc-Alex
Pepe-Nunez
J.Mach-O.Requena
JanPau-A.Moya
J.Maria-S.Sanchez
Jose-Sergi
Pepeluis-Fran
A.Miralles-descans
Marcos-Azake
J.Miralles-Ruben
J2 (Lliga J21, 31/01) Alberto-Mike
Enri-descans
Xixarel·los-Joaquim
Oliver-descans
JoseAntonio-Lola
Sala-Dani
Alex-descans
Bernat-Marc
MarcSala-Balleste
A.Moya-J.Mach
Nunez-JanPau
O.Requena-Pepe
Fran-Jose
S.Sanchez-Pepeluis
Sergi-J.Maria
Azake-Ruben
descans-Marcos
J.Miralles-A.Miralles
J3 (Lliga J24, 21/02) Joaquim-Alberto
Mike-descans
Xixarel·los-Enri
Dani-Oliver
descans-Lola
Sala-JoseAntonio
Balleste-Alex
descans-Marc
MarcSala-Bernat
Pepe-A.Moya
J.Mach-JanPau
O.Requena-Nunez
J.Maria-Fran
Jose-Pepeluis
Sergi-S.Sanchez
A.Miralles-Azake
Ruben-Marcos
J.Miralles-descans
J4 (Lliga J25, 28/02) Alberto-Xixarel·los
Mike-Enri
descans-Joaquim
Oliver-Sala
descans-JoseAntonio
Lola-Dani
Alex-MarcSala
descans-Bernat
Marc-Balleste
A.Moya-O.Requena
J.Mach-Nunez
JanPau-Pepe
Fran-Sergi
Jose-S.Sanchez
Pepeluis-J.Maria
Ruben-descans
Marcos-A.Miralles
J.Miralles-Azake
J5 (Lliga J26, 07/03) Joaquim-Mike
Enri-Alberto
Xixarel·los-descans
Dani-descans
JoseAntonio-Oliver
Sala-Lola
Balleste-descans
Bernat-Alex
MarcSala-Marc
Pepe-J.Mach
Nunez-A.Moya
O.Requena-JanPau
J.Maria-Jose
S.Sanchez-Fran
Sergi-Pepeluis
A.Miralles-Ruben
descans-Azake
J.Miralles-Marcos